EN LT PL RU

Fasadų įrengimas

UAB “Ekoilas” atlieka ventiliuojamų fasadų įrengimo darbus. Dirbame su įvairiomis konstrukcijomis ir galime pasiūlyti didelę apdailos medžiagų įvairovę:

 • keramines plyteles,
 • natūralų akmenį,
 • medžio imitacijos obonitines plokštes,
 • fibrocementines plokštes ir t.t.
Ventiliuojamo fasado sistemos pagrindas – laikantysis, pakabinamas karkasas, prie kurio tvirtinama apdaila. Karkaso konstrukcijos dėka statinio fasadinė apdaila įrengiama be tiesioginio
kontakto su apšiltinimo sluoksniu esančiu po ja. Tai iš esmės pagerina statinio eksploatacines savybes:
 • apdaila atlieka apsauginio skydo funkciją, kuris saugo išorines statinio konstrukcines sienas nuo  kritulių, o jei nežymūs jų kiekiai, papuola į apšiltinimo sluoksnį po apdaila greitai išgaruoja dėl  pastoviai ventiliuojamo oro tarpo. Išlaikant sienas sausomis stipriai sumažėja išlaidos pastato eksploatacijai šildymo sezono metu;
 • to paties apsauginio skydo dėka pastato sienos saugomos nuo tiesioginių saulės spindulių.Taip  sumažinamos išlaidos pastato šaldymui šiltuoju metų periodu;
 • ventiliuojamo tipo fasado sistema netrukdo susidariusiam vidinių patalpų kondensatui ir drėgmei garuoti per sienas. Ši savybė pagerina mikroklimatą pastate esantiems žmonėms;
 • be savo ekonomiškai naudingų savybių, pakabinama ventiliuojamo fasado sistema, lyginant su kitomis sistemomis, stipriai padidina apdailos fasadui pasirinkimo įvairovę;
 • esant būtinybei apgadintos fasado vietos nesunkiai remontuojamos, o apdaila pakeičiama dėl „šlapių“ darbo procesų nebuvimo sistemos įrengimo darbai gali būti atliekami bet kuriuo metų laiku .

Žodis ventiliuoti – reiškia vėdinti. Kad ventiliuojamo fasado siena nesudrėktų, neįmirktų dėl išorės kritulių turi būti angos ventiliuojamo fasado apačioje ir fasado viršuje, kad oras galėtų cirkuliuoti tarp fasado apdailos ir šiluminės izoliacijos. Apdailinė medžiaga individualioje statyboje ventiliuojamų fasadų dažniausiai būna medinės dailylentės arba apdailinis mūras, bet šiuo metu jau yra keletas medžiagų kurios gali pakeisti medines dailylentes ir atrodyti taip pat gražiai kaip ir medinės, o privalumas tas, kad nereikalauja tokios priežiūros kaip medinės dailylentės.

Ventiliuojami fasadai  –  įrengimas, kai išorės apdailai naudojamos medžio dailylentės
Ventiliuojami fasadai prailgina pastato sienų eksploatacijos laiką.
Dažniausiai naudojamas produktas. Norint išlaikyti estetišką medžiagos vaizdą, kas keletą metų ją reikia impregnuoti. Medinės dailylentės po kurio laiko pajuoduoja/patamsėja, jas reikia nušveisti ir perdažyti. Netinkamai prižiūrint produktą, medienoje gali pradėti kauptis pelėsis ir kirvarpos Pūvanti danga praranda savo izoliacines ir estetines savybes, kenkia Jūsų sveikatai. Medžiaga vidutiniškai atspari aplinkos poveikiui, tačiau esant drėgmės pertekliui medis jį sugeria ir pradeda pūti, esant dideliam karščiui medis džiūva ir trūkinėja. Medžiaga neatspari mechaniniam poveikiui, pvz., smūgiams. Medžiaga yra degi.
Ventiliuojami fasadai apsaugo pastato konstrukcijas nuo atmosferos poveikio. Norint turėti estetišką ir ilgaamžį dailylentėmis apkaltą fasadą, reikės investuoti skirti laiko produkto priežiūrai.
Tačiau kartais to negalima pakeiti kita medžiaga, kad išsaugoti architektūrinį vientisumą, paveldą, ar užsakovo pageidavimą.
Ventiliuojami fasadai  –  įrengimas, kai išorės apdailai naudojamos PVC dailylentės.
Pigiausias iš siūlomų produktų, tačiau prieš jį pasirinkdami, turėtumėte žinoti, kad:
 • Jums prireiks papildomos kabinimo sistemos, kurios montavimas užims nemažai Jūsų laiko.
 • Medžiaga neatspari išoriniams veiksniams: deformuojasi nuo temperatūros ir klimato pokyčių, dėl UV spindulių veikimo ji gali prarasti spalvą kai pasirenkama tamsi spalva ir ją veikia tiesioginiai saulės spinduliai ilgą laiką, pvz. kai fasadas yra tamsios spalvos iš pietų pusės.
 • Medžiaga yra degi.
Ventiliuojami fasadai  –  įrengimas, kai išorės apdailai naudojamos CEDRAL dailylentės.
Apkala „Cedral” tai pluoštinio cemento dailylentės Jūsų namo fasadui. Pluoštinis cementas suteikia šioms lentoms savybes, dėl kurių Jūsų namas taps saugesnis ir gražesnis. Neskiriant priežiūros Jūsų fasadas vis tiek atrodys solidžiai ir dailiai.
 • Apkala yra ilgaamžė, jai suteikiama 10 metų garantija.
 • Pluoštinis cementas, iš kurio pagamintos „CedraI” lentos, atitinka šiuolaikinius reikalavimus, pasižymi puikiu atsparumu aplinkos poveikiui, todėl produktas tarnaus Jums ilgai.
 • Medžiaga atspari mechaniniam poveikiui, ji netrūkinėja, netrupa, nelūžta.
 • Medžiagą lengva prižiūrėti, jos nereikia pastoviai perdažyti, plauti. Visas dulkes nuo šio fasado lengvai nuplaus lietus.
 • Medžiaga nedegi, todėl gaisro atveju padės sulaikyti plintančią ugnį.
Ventiliuojami fasadai prailgina pastato sienų eksploatacijos laiką. Platus spalvų asortimentas, galima rinktis faktūrinį arba lygių dangos paviršių. Apkala „CedraI” – ilgaamžis, estetiškas, saugus ir ekologiškas ventiliuojamo fasado sprendimas.
 
Ventiliuojami fasadai  –  apdaila keraminėmis plytelėmis.
Ventiliuojamų fasadų montavimas ilgesnis darbo procesas lyginant su tinkuojamu taip vadinamu glaudžiama sistema, kai per visą sienos storį nėra jokio ventiliuojamo tarpo, bet glaudžiama sistema turi kitų daug trūkumų lyginat su ventiliuojamais fasadais. Ventiliuojami fasadai daug pranašesni savo ilgaamžiškumu, priežiūra remontu. Ventiliuojami fasadai gali būti montuojami ir šaltesniu metu laiku nei glaudžiami fasadai tinkuojami plonasluoksiais tinkais.


Domina fasadų įrengimas? Susisiekite: