EN LT PL RU

Renovacijos darbai

Daugiabučių ir visuomeninių pastatų renovacija – tai viena iš efektyviausių šilumos išsaugojimo priemonių. Nustatyta, kad neapšiltinti pastatai į aplinką išspinduliuoja net 3 – 6 kartus daugiau šilumos nei renovuoti. Renovavus būstą, pagerėja gyvenimo sąlygos, būstas tampa šiltesnis, išauga renovuoto nekilnojamojo turto vertė. Daugiabučių namų ir visuomeninės paskirties pastatų renovacija pratęsia jų eksploatavimo laiką ir mažina išlaidas priežiūrai. Atlikus daugiabučių namų ir visuomeninių pastatų renovaciją pagerėja pastato estetinis vaizdas, gyvenamosios aplinkos sąlygos, švelnėja patalpų mikroklimatas, pakyla vidutinė temperatūra, sumažėja išlaidos už šildymą bei pastato eksploataciją, padidinamas viso statinio funkcionalumas.

Aukštą bendrovės “Ekoilas” atliekamų renovacijos darbų kokybę garantuoja ne tik ilgametė įmonės patirtis ir darbus atliekančių specialistų profesionalumas, bet ir šiuolaikinių renovacijos technologijų, įrangos bei kokybiškų medžiagų naudojimas.

Renovacija reikalauja skirtingos specializacijos statybos darbų. Pagrindinis bendrovės “Ekoilas” pranašumas yra tai, kad visus pageidaujamus renovacijos darbus atlieka viena įmonė. Bendrovės atliekama renovacija apima statybos ir montavimo darbų kompleksą, kuriuo siekiama pagerinti esamo statinio fizines, mechanines, estetines bei kitas eksploatacines savybes, siekiant didesnio energinio naudingumo. Atliekant pastatų renovacijos darbus atnaujinamos pastato konstrukcijos, keičiami langai ir durys, stiklinami balkonai, renovuojamos šildymo ir vandentiekio sistemos, šiltinami namų fasadai ir stogai, keičiama elektros instaliacija, vandens nuotekų šalinimo sistemos bei atliekami apdailos darbai. Langai ir durys keičiami į vokiškos technologijos ir komplektacijos plastikinius langus ar medinius gaminius, kurie pasižymi ypač gera šilumos ir garso izoliacija, ekologiškumu, ilgaamžiškumu bei moderniu dizainu. Renovavus pastatus pagerinamas ne tik energijos naudojimo efektyvumas, bet ir garantuojamos mažesnės šilumos vartojimo išlaidos.


Domina renovacija? Susisiekite: